BADLAND Apk v3.2.0.35 Mod Hile + Data İndir – Kilitler Açık

BADLAND Android Oyunu macera oyunları kategorisinde yer almakta olan oyunlardan biridir. Frogmind tarafından geliştirilen oldukça eğlenceli bir oyundur. Büyük bir ormanda aksiyon ve macera dolu anlar sizleri bekliyor. Keşfetmeniz gereken çok şey var. Bu büyük ormanda hayatta kalabilecek misiniz?

BADLAND Apk bir ormanda geçiyor. Bu orman çiçekler ve ağaçlarla dolu olduğu için gözünüze çok güzel adeta bir peri masalından çıkmış gibi gözükebilir. Ama tabi gerçekte öyle değil. Doğru olmayan birşeyler bulunuyor. Amacınız ormanda neler olduğunu keşfetmek. Yönlendirdiğiniz yaratık ile engellerle dolu bir yol sizleri bekliyor. Belki biraz şaşırmış olabilirsiniz ama evet oyunda bir yaratık olacaksınız. 🙂 Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi 4 oyuncu ile birlikte çoklu oyuncu modunda oynayabilirsiniz. Bu modda kurallar bulunmuyor. En iyi oyuncu kim ise o hayatta kalacak. Arkadaşlarınızla çıktığınız bu yolda onları tuzaklara, engellere doğru iterek arkadaşlarınızı yok edebilirsiniz. Böylece hayatta kalma şansınız artacaktır. Tabi arkadaşlarınızda boş durmayıp size aynı hareketi yapabilir, dikkatli olun. Oyunda 100’den fazla bölüm bulunuyor. Her bölümde farklı farklı tuzaklar var. Oyunda ekran sürekli yana doğru kayıyor. Her ne kadar engellere takılsanız da ekranda kalmaya gayret edin. Yoksa yeniden başlamak zorunda kalacaksınız.

BADLAND Android Oyunu oldukça iyi grafik ve ses kalitesine sahip. Bu sayede oyun daha sürükleyici bir hal alıyor. Dilerseniz kendinizde yeni bölümler oluşturabilir ya da oynayacağınız bölümleri değiştirebilirsiniz. Ormanda bir yolculuğa hazır mısınız?
 Boyut: 45,96 MB
Sürüm: v3.2.0.35
Geliştirici: Frogmind 
Android Sürümü: Cihaza göre değişir

 Oyun Üzerindeki Düzenlemeler (MOD):
— Kilitler Açık

 Oyun Kurulumu:
1- “Link 1” ve ya “Link 2” Her hangi bir tanesinden oyunu indirin.
2- İndirmiş Olduğunuz “oyun-adı-vX.XX-mod-apkufo.com.apk” cihazınıza kurun.
3- Data dosyasını indirin ve arşiv içinden çıkan klasörü android/obb dizinine atın.
4- Oyuna giriş yapın ve oyunun tadını çıkarmaya bakın. 🙂