Telefondan oyun oynayan hemen herkesin duymuş olduğu Clash Royale, mobil strateji oyunlarının en bilindik isimlerinden biridir. 2016 yılında SUPERCELL tarafından yayımlanan ve Clash of Clans ile aynı evrende geçmektedir. Haritaya yerleştirilen kartlar ve kendinizinkini korurken rakibinkileri yıkmanız gereken kulelerden oluşan çok eğlenceli ücretsiz bir oyundur. Sitemizdeki Clash Royale indir PC linkimizi kullanarak oyunu indirebilirsiniz. İndirdikten sonra oyunu oynamak için gerekli bütün adımlarda oyunun kendisi yardımcı olmaktadır.  Strateji seven her tür oyun kitlesine hitap eden güzel bir oyundur.

Clash Royal PC İndir

Oyunda sandıklardan çıkan kartları kullanarak bir deste hazırlıyoruz. Hazırladığımız destenin dengeli olması çok önemli. Hem savunması, hem saldırısı hem de uyumu çok önemli. Bunların dışında, oyundan kazanılan ve ya para ile satın alından sandıklardan çıkan kartlar ile destemizdeki birlikleri güçlendirebiliyoruz. Sitemizdeki Clash Royale oyna linkini kullanarak oyunu indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Başlar başlamaz da gelen sandıkları açıp destenizi güçlendirebilirsiniz.

Clash Royal APK

20 milyonu aşkın indirilmesi ve 10 milyonu aşkın aktif oyuncu kitlesiyle Clash Royale, strateji severlerin asla ve asla denemden geçmemesi gereken güzel bir oyun. Her oyunun başarılı olduğu gibi SUPERCELL, Clash Royale’de de aynı başarıyı yakalamış durumda. Hemen Clash Royale apk linkine tıklayarak oyunu indirebilirsiniz. Her tür beceri seviyesi ve yaş kitlesine hitap eden bu güzel oyunu eğer oynamadıysanız, çok büyük bir şey kaçırıyorsunuz. Hemen oynamaya başlamanızı tavsiye ederim.

Clash Royal APK