Telefonda güzel bir oyun ile vakit geçirmeyi kim sevmez? İşte mobil strateji oyunlarının lideri olan Clash of Clans tam size göre. 50 milyonu aşkın indirmesi ve 3 milyon aylık aktif kullanıcısı ile mobil oyun liderlerinden biri. Bu ve bunun gibi birbirinden güzel ve ücretsiz yüzlerce oyunu sitemizde bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey indirme linkine tıklayarak ücretsiz bir şekilde indirip oynamak. Hadi, ne bekliyorsunuz? Şef, köyünün bir lidere ihtiyacı var!

Clash Of Clans Hileleri Var Mı?

clash of clans apk indir

Sadece bir belediye binası ile başladığınız bu oyunda, ordu kampları, kışlalar, altın ve iksir toplayıcılar, duvarlar, savunmalar ve bunun gibi daha pek çok binayı kurup seviyelerini geliştiriyorsunuz. Köyünüzün binalarını stratejik bir şekilde yerleştirip savunmasını güçlendirirken, köyünüze kahramanlar çağırıp bunların ve kışladan eğittiğiniz askerlerin seviyelerini de yükselterek saldırı gücünüze güç katıyorsunuz. Zaman kaybetmeden Clash of Clans yükle linkimizden oyunu hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Strateji seven bütün oyuncular için bağımlılık yapma garantisi var.

En İyi Clash Of Clans Köyü

Daha önce Bluestacks kullananlar da bilir. Bilgisayar için Android Emülatörü olan bu program sayesinde oyunu Clash of Clans PC sürümünü de oynayabilirsiniz. Daha önceden kayıtlı bir Google Play hesabı ya da Supercell ID sahibi iseniz de, bu hesaplarınızı bilgisayardan oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, tıpkı telefondan girermiş gibi bilgisayardan Bluestacks yolu ile oyuna girip gerekli bilgileri doldurmak. Bütün strateji severlerin kesinlikle denemesi gereken muhteşem bir oyun.

Not: İndirme linki ücretsizdir. Telefon numarası ya da başka şey gerekmez