Sizin için çok farklı bir oyun bulduk. Severek oynayacağınıza inandığımız bu oyun özel bir rol play oyunu. Oyunda bir internet kafeniz var ve burayı yönetmeye çalışıyorsunuz. Yönetmeye çalışıyorsunuz derken, gerçekten kolay gibi görünen bu oyun, ilerleyen dönemde oldukça zorlaşmaya başlıyor. İnternet Cafe Simulator APK linkimiz sizin için hazır. Hemen sitemizden bu oyunu indirip başlayabilirsiniz. Belli bir yaşa hitap etmeyen oyunu oynarken çok keyif alacağınızı umuyoruz.

İnternet Cafe Simulator PC Dowload

Oyunun PC versiyonu da bulunuyor. Ama biz henüz onun dosyalarını ele geçiremedik. Şuan için Android uygulamanız ile uyumlu olan APK modunu sizlere sunuyoruz. Kafenin işletmesine geri dönelim. İşlemler oldukça basit gibi görünüyor ancak, elde ettiğiniz gelir ile geçiminizi de bir şekilde karşılamanız gerekiyor. Bu nedenle seviye yükseldikçe, zorlanmaya başlıyorsunuz. Çünkü kira ödemeniz, evinizi geçindirmeniz ve yatırımlar yapmanız gerek. Hepsine yetişebilecek misin?

İnanılmaz Bir Telaş Seni Bekliyor

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere oyunun ilerleyen aşamaları oldukça farklı bir boyuta taşınıyor. Beklentilerinizi artık karşılayamayan kafenizi geliştirmek, yenilemek gerekiyor. Bu yatırım için ise kafeden gelecek gelirlere bağlısınız. Hal böyle olunca da gelen müşterileri memnun ederek, en iyi kazancı elde etmelisiniz. İşte bu aşamaları görebilmeniz için İnternet Cafe Simulator APK indir linkimize giriş yaparak, oyuna ulaşmanız gerekiyor. Artık sizler de bir işletmeci olarak sitede yerinizi alabilir, yönetime başlayabilirsiniz.

Android Sürümü: Android 5+

Dosya Boyutu: 250 MBMB