Demir Tank Saldırı Cephe İhlal Fırtına (Iron Tank Assault Frontline Breaching Storm) Apk v1.1.18 Mod Hile İndir – Para Hilesi

Demir Tank Saldırı Cephe İhlal Fırtına Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. GemGames tarafından geliştirilmiştir. Tank Oyunları arasında seçim yapmak şu devirde zor. Çünkü artık pek çok geliştirici tank oyunu geliştiriyor ve bu geliştirilen oyunlar arasında en iyisi olma yolunda ilerliyor. Gelin bir sonraki paragrafta bu oyunun detayları hakkında konuşalım.

Iron Tank Assault Frontline Breaching Storm Apk kayıt olduktan sonra sizleri asla yarı yolda bırakmayacak olan bir oyundur. Ne alaka dediğinizi duyar gibi oldum 🙂 Oyun girişte sizden bazı bilgiler istiyor. Örneğin isim ve ülke gibi bilgiler. Bu bilgileri doldurduktan sonra oyuna giriş yapıyorsunuz. Ülkenizi ne olarak seçtiyseniz o ülke olarak savaşa katılıyorsunuz. Burada reflekslerinizin iyi olması gerek. Aksi halde oyunda pek de başarılı olamazsınız. Bunun sebebi ise belli; yavaş davranmanız. Haydi ülkenizi iyi temsil edin! Para Hilesi ile birlikte sizlerin beğenisine sunulan Demir Tank Saldırı Cephe İhlal Fırtına Android Oyunu denemenizi tavsiye ettiğim tank oyunlarından bir tanesidir.

 Boyut: 58,51 MB
Sürüm: v1.1.18
Geliştirici: GemGames
Android Sürümü4.1 ve sonrası

 Oyun Üzerindeki Düzenlemeler (MOD):
— Para Hileli 

 Oyun Kurulumu:
1- “Link 1” ve ya “Link 2” Her hangi bir tanesinden oyunu indirin.
2- İndirmiş Olduğunuz “oyun-adı-vX.XX-mod-apkufo.com.apk” cihazınıza kurun.
3- Oyuna giriş yapın ve oyunun tadını çıkarmaya bakın. 🙂