Dünya Savaşı Kardeşleri Elite Savaşı Survival (World War Brothers Elite Battleground Survival) Apk v1.0 Mod Hile İndir – Para Hilesi

Dünya Savaşı Kardeşleri Elite Savaşı Survival Android Oyunu Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Fun Craft Studios tarafından geliştirilmiş bir oyundur. Oyunun bizlere sunmak istediği konu belli. Savaş konusu, ama hangi savaş? Elbette ki dünya savaşı konusu. Dünya savaşında neler olmuş? Hangi dünya savaşı? Orası meçhul tabi, adamlar sadece dünya savaşı demişler baba yahu.

Dünya Savaşı Kardeşleri Elite Savaşı Survival Apk tam anlamıyla süper harika ya da rüyalarımın oyunu değil belki. Ama muazzam bir grafiği ve oyun konusu var. Bazı yerlerde açıklar ve hatalar göze çarpıyor ama bunlar görmezden gelerek oynamaya devam edebileceğimiz hatalar bence 🙂 Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorum kısmından bize bildiriniz. Öcelikle oyunda bir sürü eleman öldüreceğinizden dolayı 18 yaşından büyüklerin ve mide rahatsızlığı olmayan bireylerin oynaması gerektiği uyarısını yapmamız gerekirdi ama biz direk oyuna daldık kusura bakmayın. Para Hilesi ile daha zevkli olacağına inanmış olduğumuz Dünya Savaşı Kardeşleri Elite Savaşı Survival Android Oyunu sizlerin beğenisine sunulmuştur. İyi oyunlar dileriz.

 Boyut:  MB
Sürüm: Apk v1.0
Geliştirici: Fun Craft Studios
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

 Oyun Üzerindeki Düzenlemeler (MOD):
— Para Hileli 

 Oyun Kurulumu:
1- “Link 1” ve ya “Link 2” Her hangi bir tanesinden oyunu indirin.
2- İndirmiş Olduğunuz “oyun-adı-vX.XX-mod-apkufo.com.apk” cihazınıza kurun.
3- Data/OBB dosyasını indirin ve rar içerisinden çıkan klasörü android/obb dizinine atın.
4- Oyuna giriş yapın ve oyunun tadını çıkarmaya bakın. 🙂