Sonic Forces: Speed Battle Apk v0.0.3 Mod Hile İndir – Kilitler Açık

Sonic Forces: Speed Battle Android Oyunu aksiyon oyunları kategorisinde yer almakta olan oyunlardan biridir. SEGA tarafından geliştirilen bu oyunda dünyaca ünlü Sonic efsanesi geri döndü. Hızlıca koşarak dünyanın her yerinden oyuncular ile rekabet etmeye, hızınızı kanıtlamaya hazır mısınız?

Sonic Forces: Speed Battle Apk ile amacınız rakibinizin önüne geçmek ve yolda bulunan yüzükleri toplamak. Yolda hızla ilerlerken önünüze birçok engel çıkacak. Bu engellere dikkat etmelisiniz yoksa rakibiniz sizi geçebilir. Engeller kadar önünüze birçok ekstra güçler de çıkacak. Sizi hızlandıracak güçleri yopladıkça birden rakibinizin önüne geçebilirsiniz. Ayrıca yüzükleri ne kadar çok toplarsanız karakterinizi de yüksetme şansına sahip olabilirsiniz. Sonic ve takımındaki diğer karakterler ile yarış daha eğlenceli hale geliyor. Amy, Omega ve Vektor karakterlerinden biri ile de yarışa katılabilirsiniz.

Sonic Forces: Speed Battle Android Oyunu oldukça eğlenceli oyunlardan biridir. Dünyaca ünlü olması belki de buna bağlı. Bu hızlı yarışta yerinizi alın ve hızınızı tüm oyunculara kanıtlayın. İyi eğlenceler. Boyut: 77,85 MB
Sürüm: v0.0.3 
Geliştirici: SEGA
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

 Oyun Üzerindeki Düzenlemeler (MOD):
— Kilitler Açık 

 Oyun Kurulumu:
1- “Link 1” ve ya “Link 2” Her hangi bir tanesinden oyunu indirin.
2- İndirmiş Olduğunuz “oyun-adı-vX.XX-mod-apkufo.com.apk” cihazınıza kurun.
3- Oyuna giriş yapın ve oyunun tadını çıkarmaya bakın. 🙂