Kopyacı Tom 2 (Cheating Tom 2) Apk v1.7.8 Mod Hile İndir – Para Hilesi/Bahane Hilesi/Reklamsız

Kopyacı Tom 2 Android Oyunu “Nasıl kopya çekilir?”, Kopya yöntemleri gibi aramalar yapıyorsanız Google amcanızda artık yapmayın. Android Arcade Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Crazy Labs by TabTale tarafından geliştirilmiştir. Oyunun adından da anlaşılacağı üzere kopya çekme sanatı ile alakalı bir oyun 😀 Oyunun senaryosu o kadar sürükleyici ki hayretler içinde izledim videoyu.

Kopyacı Tom 2 Apk bir öğrenci hayatını konu almış bir senaryoya sahiptir. Bir öğrencimiz var ismi Tom. Tom okulunun en iyi öğrencisi ve kaykayı da ondan daha güzel kullanan yok. Kendi çapında karizması var belli bir yerde. Ancak bir gün Tom’un karşısına güzel bir kız çıkıyor ve Tom’un hayatı alt üst oluyor. Kızı ilk gördüğü anda aşık oluyor ancak kızın yanına turbo kaykaylı bir eleman yaklaşıyor ve kızı alıp götürüyor. O andan sonra Tom’un okuldaki kariyeri alt üst oluyor. Tom yerini istemeden de olsa o elemana bırakıyor. En nihayetinde azim yapan Tom yeniden etkinliklerin gözdesi olmaya karar veriyor. Tüm etkinliklerde en iyisini yapmaya çalışıyor. Daha güzel dans etmek, daha güzel futbol oynamak ve daha güzel yüzmek için çaba sarf ediyor ve başarıyor da ancak bu kadar değil! En iyi öğrenci koltuğu hâlâ o sarışın bebenin elinde. Onu da alabilmesi için ders notlarını tam not yapması gerek. Ancak çalışarak yapmak istemeyen Tom burada biraz hile hurda katarak kopya çekmeye başlıyor.

Aslında farkına varmadan Tom başarılı olan kariyerlerinin arasına bir yenisini daha ekliyor. Kopya çekebilme yeteneği 😉 Bakalım Tom’a hayatının bu kısmında yardımcı olabilecek misiniz? merak etmeyin Para Hilesi sizi oyun boyunca yalnız bırakmıyor. Ayrıca kopya çekerken illa ki yakalanacağınız için sizlere bahane hilesi de sunduk. Oyundaki bahaneler sınırlı ama burada sınırsız. Ha unutmadan; oyundaki reklamlar kaldırıldı. Yani artık Reklamsız Apk 😉 Size şimdiden başarılar dileyelim 😀 Kopyacı Tom 2 Android Oyunu tam bir macera pazarı!

 Boyut: 59,18 MB
Sürüm: v1.7.8
Geliştirici: Crazy Labs by TabTale
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

 Oyun Üzerindeki Düzenlemeler (MOD):
— Para Hileli
— Bahane Hilesi
— Reklamsız

 Oyun Kurulumu:
1- “Link 1” ve ya “Link 2” Her hangi bir tanesinden oyunu indirin.
2- İndirmiş Olduğunuz “oyun-adı-vX.XX-mod-apkufo.com.apk” cihazınıza kurun.
3- Oyuna giriş yapın ve oyunun tadını çıkarmaya bakın. 🙂