ZENONIA 4 Apk v1.2.2 Mod Hile İndir – Mega Mod

ZENONIA 4 Android Oyunu Android Arcade Oyunları kategorisinde yer almaktadır. GAMEVIL tarafından geliştirilen bir oyun olan bu oyunda neler olduğunu iyi kötü biliyorsunuz. Öyle uzun uzadıya anlatmama gerek yok. Ancak şu kadarını söyleyeyim, serinin bu oyunda heyecan hiç kaybolmamış. İlk günkü heyecan ile oynamaya devam edebilirsiniz 😀 Şimdi sizer için bu oyunu inceleyip aklımızda kalanları bu makalede sizlerle paylaşacağız. Dilerseniz fazla oyalanmadan başlayalım.

ZENONIA 4 Apk tarafımızca sizin için özenle seçilmiş bir oyundur. Bu oyunda sizleri memnun edecek pek çok unsur var. Bunların her birini size sayayım mı şimdi 😀 Haydi içinizde kalmasın da başlıklarını sayayım size. Öncelikle oyunda eski bir kahramanın geri dönüşü konusu işlenmektedir. Kesinlikle aksiyon duygusunu sonuna kadar yaşamak isteyen takipçilerimize önerilir. Dişli rakiplerle dinamik bir savaş içerisinde olacaksınız. Bunun sebebi ise oyunun siz değerli kullanıcılarına karşı sürekli aksiyon ve epik savaş konusu sunmak istemesidir. Mega Mod içeren oyunda sırası ile şu hileler bulunmaktadır.
1- Ücretsiz Alışveriş (eşya değeri 0)
2- Sınırsız Beceri Puanı
3- Sınırsız Arena Puanı
4- Güçlü Atak
5- Yetenek Hilesi

Bu saydığım hileler ve daha bonus hileler mega mod paketinde sizlerle. ZENONIA 4 Android Oyunu sizlerin beğenisine sunulmuştur. İyi oyunlar dileriz.

 Boyut: 46,08 MB
Sürüm: v1.2.2
Geliştirici: GAMEVIL
Android Sürümü: 2.1 ve üzeri

 Oyun Üzerindeki Düzenlemeler (MOD):
— Ücretsiz Alışveriş (eşya değeri 0)
— Sınırsız Beceri Puanı
— Sınırsız Arena Puanı
— Güçlü Atak
— Yetenek Hilesi

 Oyun Kurulumu:
1- “Link 1” ve ya “Link 2” Her hangi bir tanesinden oyunu indirin.
2- İndirmiş Olduğunuz “oyun-adı-vX.XX-mod-apkufo.com.apk” cihazınıza kurun.
3- Data/OBB dosyasını indirin ve rar içerisinden çıkan klasörü android/obb dizinine atın.
4- Oyuna giriş yapın ve oyunun tadını çıkarmaya bakın. 🙂