Dig Out! Apk v1.7.2 Mod Hile İndir – Para Hilesi

Dig Out! Android Oyunu bulmaca oyunları kategorisinde yer almakta olan oyunlardan biridir. ZiMAD tarafından geliştirilmekte olan bu oyunda yeraltında bir macera sizleri bekliyor. Elmas madencisi olmaya hazır mısınız?

Dig Out! Apk ile labirent gibi bir zindan sizleri bekliyor. Madenci karakterinizi seçin ve yola koyulun. Amacınız blokları yıkarak elmas ve hazineleri toplayabilmek. Her hamlenizi düşünerek yapmalısınız. Yeraltında yalnız değilsiniz. Yeraltı canavarları sizlere geçit vermeyebilir. Yeraltında sadece bloklar yıkılabiliiyor. Kayalar önünüzde bir engel gibi duruyor ancak canavarları öldürmenizde oldukça işinize yarayacaktır. Canavarları hem bu kayalar sayesinde hemde elinizde bulunan kesici alet ile öldürebilirsiniz. Kayaların üzerinize gelmemesine dikkat edin. Yoksa siz de ölebilirsiniz. Rastgele oluşturulmuş sonsuz haritalar bulunuyor. Yani ne kadar derin kazarsanız kazın bu labirentin bir sonu yok. Dilerseniz arkadaşlarınızlada oynayabilir ve en iyi madencinin kim olduğunu görebilirsiniz.

Dig Out! Android Oyunu oldukça eğlenceli oyunlardan biri. Topladığınız elmaslar ile en yüksek puana ulaşmaya çalışın ve arkadaşlarınız arasında en yüksek puanın sahibi siz olun. Kazanmak için kazmaya başlayın. İyi eğlenceler. Boyut: 87,87 MB
Sürüm: v1.7.2 
Geliştirici: ZiMAD 
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

 Oyun Üzerindeki Düzenlemeler (MOD):
— Para Hileli 

 Oyun Kurulumu:
1- “Link 1” ve ya “Link 2” Her hangi bir tanesinden oyunu indirin.
2- İndirmiş Olduğunuz “oyun-adı-vX.XX-mod-apkufo.com.apk” cihazınıza kurun.
3- Oyuna giriş yapın ve oyunun tadını çıkarmaya bakın. 🙂