Candy Crush Soda Saga Apk v1.110.6 Mod Hile İndir – Mega Hileli

Candy Crush Soda Saga Android Oyunu klasik oyunlar kategorisinde yer almakta olan oyunlardan biridir. King tarafından geliştirilen bu oyunun oldukça popüler olduğunu söylemeye bile gerek yok. King tarafından geliştirilmiş diğer oyunlarında ne kadar popüler olduğunu bilirsiniz. Şekerleri eşleştirerek ilerleyeceğiniz harika bir oyun sizleri bekliyor.

Candy Crush Soda Saga  Apk ile Kimmy’e katılın ve ilerlemeye başlayın. Amacınız en az 3 aynı türde şekeri eşleştirerek size verilen görevleri yerine getirmek. 1000’den fazla sodalı seviye bulunuyor. Giderek zorlaşan bu görevlerde bazen zorlanabilirsiniz.Ustalaşmanız biraz zaman alabilir. Bu yüzden sınırlı sayıdaki canınızı dikkatli kullanın. Yoksa tekrar dolmasını beklemek zorunda kalabilirsiniz. İlerledikçe lezzetli yeni ortamlarda kendinizi kaybedeceksiniz. Her ortamda sizleri yeni karakterler bekliyor. Çılgın karakterler ile daha da eğleneceksiniz. Eğlenirken bir yandan da hamlenize dikkat etmeyi ihmal etmeyin. Sınırlı sayıdaki hamleniz ile istenilen puana ulaşmalı ya da şeker ayılarını kurtarmalısınız. Hamleleriniz arttığında puanınız daha da artacaktır. Seviyeleri daha kolay geçebilmek için 4’lü ya da 5’li eşleştirmeler ile güçlendiriciler elde edin. Örneğin 4’lü bir eşleştirme yaptığınızda İsveç Balığı oldukça işinize yarayabilir. Facebook ile arkadaşlarınızın kaç puan aldığını görebilir ve kendi puanınız ile karşılaştırabilirsiniz.

Candy Crush Soda Saga Android Oyunu ile eğlenceye doyamayacaksınız. Yeni grafikleri ve rengarenk şekerleri ile ağzınızı sulandıracak bir oyun sizleri bekliyor. Bu oldukça lezzetli oyunu sizne deneyin ve şekerleri eşleştirmeye başlayın. Boyut: 129,6 MB
Sürüm: v1.110.6
Geliştirici: King 
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri 

 Oyun Üzerindeki Düzenlemeler (MOD):
— +100 Hareket Hileli
— Bütün seviye/levellerin kilidi açık

 Oyun Kurulumu:
1- “Link 1” ve ya “Link 2” Har hangi bir tanesinden oyunu indirin.
2- İndirmiş Olduğunuz “oyun-adı-vX.XX-mod-apkufo.com.apk” cihazınıza kurun.
3- Oyuna giriş yapın ve oyunun tadını çıkarmaya bakın. 🙂