Virtual Beggar Apk v3.03 Mod Hile İndir – Para Hilesi

 Virtual Beggar  Android Oyunu Android Klasik Oyunlar kategorisinde yer almaktadır. Her köşe başında bir dilenci var ve bu dilencilere para vermeniz gerek. Piksel oyun tarzında bir oyun olan bu oyun hakkında fikirlerinizi göreceğiz J Treetop Crew tarafından geliştirilmiştir. Geliştirici için söylenecek pek fazla söylenecek söz yok. Biz bir alt paragrafa geçelim ve oyun hakkındaki detayları orada konuşalım.

Virtual Beggar Apk sizlere sunulurken iyice araştırıldı. Oyunun dilencilere para vermekten başka bir sürü işe yaradığı öğrenildi. Mesela biz bencil insanoğluna cömertliği anlatabiliyormuş. Hem de basit bir android oyunu. Ne kadar acı değil mi? Bu duruma kadar düştük işte. Neyse oyunda Para Hilesi olması beni düşündürdü. Sonuçta içinizden geldiğince ve kendi paranızdan sadaka vereceksiniz. Neden Para Hilesi gereği duyduk ki 😀 Yaptık artık yapacak bir şey yok 😀 Virtual Beggar  Android Oyunu tarafımızca sizlerin beğenisine sunulmuştur. Boyut: 28,91 MB
Sürüm: v3.03 
Geliştirici: Treetop Crew 
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

 Oyun Üzerindeki Düzenlemeler (MOD):
— Para Hileli 

 Oyun Kurulumu:
1- “Link 1” ve ya “Link 2” Her hangi bir tanesinden oyunu indirin.
2- İndirmiş Olduğunuz “oyun-adı-vX.XX-mod-apkufo.com.apk” cihazınıza kurun.
3- Oyuna giriş yapın ve oyunun tadını çıkarmaya bakın. 🙂 


Oyunun en son sürümünde hile bulunmuyor oyunu hileli olarak oynamak için bir önceki sürümü hileli olarak indirip oynayabilirsiniz.

Virtual Beggar Apk v2.52

Virtual Beggar Apk v2.52 Mod Hile – 33,55 MB

En son sürümünü alt taraftan indirip oynayabilirsiniz.