Çevrimiçi Köpek Simülatörü – Dog Sim Online: Raise a Family  Apk v8.4 Mod Hile İndir – Para Hileli

Çevrimiçi Köpek Simülatörü Android Oyunu simülasyon oyunları kategorisinde yer almakta olan oyunlardan biridir. Turbo Rocket Games tarafından geliştirilmiştir. Adından da anlaşılacağı üzere köpeklerle ilgili bir oyun sizleri bekliyor. Bir köpeğin hayatını yaşamaya hazır mısınız?

Çevrimiçi Köpek Simülatörü Apk ile kendinizi oldukça eğlenceli bir maceranın içinde bulacaksınız. Öncelikle köpeğinizi seçmeniz gerekiyor. Sizinde mutlaka sevdiğiniz bir köpek türü vardır. Sibirya kurdu, dalmaçyalı, doberman, daschund, boksör köpek ve daha birçok köpek türü oyunda mevcut. Sevdiğiniz bir köpeği seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Köpeğinizin ismini ve cinsiyetini belirleyerek onu özelleştirin. Aile kurabilir ve birçok yavru köpek sahibi olabilirsiniz. Bölümlerin sonunda bazı canavarlar yer alıyor. Yavrularınızı bu canavalardan korumalısınız. Ayrıca köpeğinizin daha güçlü olmasını istiyorsanız tüm köpek türlerinin kilidini açmanız gerekiyor. Canavarlara karşı savaşı kazandığınız takdirde kilitleri açabilirsiniz. Ancak kilitleri kazanacağınız paralar ile açmanız da mümkün. Oyunda 6 eşsiz konum sizleri bekliyor. 3D harita ile nerede olduğunuzu görebilirsiniz. Şehir ve şehir dışında oynayabileceğiniz bu oyunda ayrıca 3D işaretleyiciler, yakınlaştırmalar, yönlendirmeler sayesinde kendinizi gerçekten bir köpek gibi hissedebileceksiniz. Gece ve gündüz döngüsünde oyun daha da eğlenceli bir hal alıyor. Klanlar oluşturarak diğer çevrim içi oyunculara da meydan okuyabilirsiniz.

Çevrimiçi Köpek Simülatörü Android Oyunu köpekler hakkında önemli bilgiler edinebileceğiniz güzel bir oyun. Köpek gibi olmanın nasıl birşey olduğunu hissedebileceğiniz bu oyunda ölümcül düşmanlarınıza karşı bu mücadeleyi kazanmanız gerekiyor. İyi eğlenceler. 🙂
 Boyut: 71,7 MB
Sürüm: v8.4
Geliştirici: Turbo Rocket Games 
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

 Oyun Üzerindeki Düzenlemeler (MOD):
— Para Hileli 

 Oyun Kurulumu:
1- “Link 1” ve ya “Link 2” Her hangi bir tanesinden oyunu indirin.
2- İndirmiş Olduğunuz “oyun-adı-vX.XX-mod-apkufo.com.apk” cihazınıza kurun.
3- Oyuna giriş yapın ve oyunun tadını çıkarmaya bakın. 🙂