Godus Apk v0.0.37 Full Data İndir

Godus Android Oyunu Android Simülasyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. DeNA Corp. tarafından geliştirilmiştir. Sakın oyunun adını Godoş diye okumaya kalkmayın. Esprisi falan yok merak etmeyin 😀 İnşaat işlerini sever misiniz? Keşif ve Tasarlama kategorisine de hitap eden bir oyun olması bu oyunun avantajı. Oyunda yeni insanlar tanıyacak, yeni topraklar keşfedecek ve yeni kültürler öğreneceksiniz. “Şile Dotmame” halaylarının yankılandığı sabahlara kadar halayların tepinildiği topraklarda özgürlüğünü ilan etmiş toplumlar tanımak sizin de hoşunuza gidecektir. Şimdi bu kültür harikası oyunu daha yakından incelemek için aşağıdaki paragrafa geçelim ve oyunun detaylarına bir göz atalım bakalım 😉 Belki işimize yarayacak birkaç unsur buluruz.

Godus Apk yukarıda da bahsettiğim gibi keşif ve tasarlama kategorisine de birazcık hitap etmektedir. Öyle ki geliştirici abimiz bizlere bu oyunu sunarken demiş ki: ben çok zengin bi adamım sizlere bir ada vereceğim. O adada ne yapın ne edin yatırım yapın ve o adayı adam edin. Tabi kolay değil, hazırda bir birikiminiz yok hiç bir malzemeniz yok. Adanın içerisinde bulunan etkenlerden kendinize malzeme ve ekipman hazırlayacaksınız. Ondan sonra kurduğunuz yaşam alanını çekemeyenler olacak tabi. Saldırı bile yapacaklar sizlere. Havadan ve Denizden. Karadan belki zor olur ama hava ve deniz saldırıları kaçınılmaz. Eh tabi siz adayı sadece iyilik ve güzelliklerle donatmadınız herhalde. Askeri gücünüz de yerinde merak etmeyin 😉 Oyun asistanı sizi her türlü olasılığa karşı yönlendirdi.

Yalnız sizlerden bir ricam olacak. Öyle bir saldırı geldiğinde siz önce savunma ve sonrasında karşı atağa geçeceksiniz ya; hah işte tam o sırada “bizim elimiz armut mu topluyor lan!” diyerek saldırırsanız beni çok mutlu edersiniz. Biz Nasa’da öyle yapardık 😀 Godus Android Oyunu sizlerin beğenisine sunulmuştur. Bu noktadan sonrası artık sizlerde. Beğeneceğinizden kuşkum yok. En azından bir deneyin derim 😉

 Boyut: 16,91 MB
Sürüm: v0.0.37
Geliştirici: DeNA Corp.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

 Oyun Kurulumu:
1- “Link 1” ve ya “Link 2” Her hangi bir tanesinden oyunu indirin.
2- İndirmiş Olduğunuz “oyun-adı-vX.XX-mod-apkufo.com.apk” cihazınıza kurun.
3- Data/OBB dosyasını indirin ve rar içerisinden çıkan klasörü android/obb dizinine atın.
4- Oyuna giriş yapın ve oyunun tadını çıkarmaya bakın. 🙂