Drilla – crafting game Apk v7.5 Mod Hile İndir – Para Hilesi

Drilla – crafting game Android Oyunu Android Strateji Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Black Bears tarafından geliştirilmiştir. Geliştirici şirket bizlere sunduğu oyunda strateji konusunu ön plana çıkarırken stratejiyi nerede ve nasıl kullanacağımızı da oyunun videosunda açıklamaktadır. Bunları sırası ile aşağıda göreceksiniz. Haydi geçelim bir alt paragrafa da şu oyunun detaylarını görelim.

Drilla – crafting game Apk madencilik ve mineraller ile uğraşan birinin hikayesini anlatan bir oyundur. Madeninizi işletmeye devam ederseniz bir şeylerin ucundan tutmanız daha kolay olur. Acaba bu işte ne kadar iyisiniz? Bunu test etmek istiyorsanız eğer bu oyunu aşağıdaki linklerinden birinden indirip deneyebilirsiniz. Ya da bu oyunu daha önce oynamış olup Para Hilesi var mı merak etmiş olabilirsiniz 🙂 Evet var ve siz de şu anda tam üzerindesiniz 😉 Drilla – crafting game Android Oyunu sizlerin beğenisine sunulmuştur. İyi oyunlar dileriz.

 Boyut: 47,2 MB
Sürüm: v7.5
Geliştirici: Black Bears
Android Sürümü: 4.4 ve üzeri

 Oyun Üzerindeki Düzenlemeler (MOD):
— Para Hileli 

 Oyun Kurulumu:
1- “Link 1” ve ya “Link 2” Her hangi bir tanesinden oyunu indirin.
2- İndirmiş Olduğunuz “oyun-adı-vX.XX-mod-apkufo.com.apk” cihazınıza kurun.
3- Oyuna giriş yapın ve oyunun tadını çıkarmaya bakın. 🙂 


Oyunun yeni sürümünde hile bulunmamaktadır. Para Hileli oynamak isteyenler aşağıdaki linkten eski bir sürümünü indirebilirler

Drilla – crafting game Apk v2.1.0 Mod Hile İndir