The Walking Dead No Man’s Land Apk v2.10.2.26 Mod Hile + Data İndir – Hasar Hilesi

The Walking Dead No Man’s Land Android Oyunu strateji oyunları kategorisinde yer almakta olan oyunlardan biridir. Next Games Oyj tarafından geliştirilmiştir. Zombilerle dolu, yaşam ile ölüm arasındaki çizgiyi hissedebileceğiniz bir oyun sizleri bekliyor. Hayatta kalabilecek misiniz?

The Walking Dead No Man’s Land Apk‘da tanıdık karakterler ile karşılaşabilirsiniz. AMC kanalında yayınlanan The Walking Dead dizisini izleyenler bu karakterleri bileceklerdir. Rick, Darly, Michonne bu karakterlerden bazıları. Bu karakterlere katılarak görevleri tamamlamanız gerekiyor. Hayatta kalmak istiyorsanız belirli niteliklere de sahip olmanız gerekiyor. Unutmayın en güçlü kim ise o hayatta kalacak. O yüzden takımınızı da dikkatli bir şekilde oluşturmalısınız. Dilerseniz yakın dövüşte yanınıza Michonne’i alabilir düşmanlarınızı yakından yok edebilirsiniz. Rick ile ise uzak mesafeden düşmanlarınızı yok edebilirsiniz. Saldırı tüfeği ile zombi sürülerini biçmek de size kalmış. Takımızın iyi olması sadece karakterlere bağlı değil. Ekipmanlarınızın da iyi olması gerekiyor. Karakterlerinizi yükselterek takımınızı daha da güçlü bir hale getirebilirsiniz.

The Walking Dead No Man’s Land Android Oyunu ile zorlu bir mücadele sizleri bekliyor. Heyecan ve aksiyon dolu bu oyunda özel ödülleri de kazanmanız mümkün. Oyun hakkında daha fazla bilgiyi videodan ve görsellerden edinebilirsiniz. İyi eğlenceler.
 Boyut: 37,66 + 200 MB
Sürüm: v2.10.2.26
Geliştirici: Next Games Oyj 
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

 Oyun Üzerindeki Düzenlemeler (MOD):
— Hasar Hileli 

 Oyun Kurulumu:
1- “Link 1” ve ya “Link 2” Her hangi bir tanesinden oyunu indirin.
2- İndirmiş Olduğunuz “oyun-adı-vX.XX-mod-apkufo.com.apk” cihazınıza kurun.
3- Oyuna giriş yapın ve oyunun tadını çıkarmaya bakın. 🙂