Racer UNDERGROUND Apk v1.37 Mod Hile İndir – Para Hilesi

Racer UNDERGROUND Android Oyunu Android Yarış Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Momend Ltd. tarafından geliştirilmiştir. Yarış oyunu seven kitleye 2015 yılında sunulmuş olan bu oyun daha önceden PC platformundaydı ve o zamanlarda epeyce tutulmuştu. Şimdi ise android platformunda bizleri eğlendirmek ve zamanımızı geçirmek için kendini feda etti 😀 Çünkü android platformundaki diğer yarış oyunlarının kalitesini bir kenara koyun, bir de bu oyunun pc sürümünü bir kenara koyun. PC sürümü ile bu oyun arasında dağlar kadar fark var ancak diğer taraftan normal gibi duran bu olay aslında normal değil çünkü androiddeki diğer yarış oyunları en baba pc oyunundan bile daha güzel grafiklere sahip.

Racer UNDERGROUND Apk için üstte bayağı döktürdüm kusuruma bakmayın. Açıklamaya yer kalmadı neredeyse 😀 Neyse oyunda araba yarışı konusu hakimdir, yarışacaksınız. Hepsi bu kadar ve bundan ibaret haydi açıklama bitti başka kapıya 😀 Şamatası bir yana oyunda lüks arabalar ile nefes kesen bir takip ve kovalamaca senaryosunu yaşayacaksınız .Oyun dediğiniz geliştiricinin hayal gücü ile sınırlıdır ancak bu oyunda bunlar bir kenara atılıp oyuncunun hayal gücünü yaşamasına da izin verilmiştir. Şimdi size oyunda ne gibi modifiyeler yapabileceğinizi söyleyeceğim:

– Motor
– Nitro
– Turbo
– Fren Diskleri
– Lastikler
– Süspansiyon
– Dış görünüşünde değişiklik (Boya, Vinly ve aksesuar takılma işlemi – faydalı ya da gerekli parçaların montaj işlemi.)
– Araç Ağırlığı
– Araç Zırhı (Çarpışmalarda daha az hasar almanızı sağlayan, ön panele ya da aracın geneline kısmi olarak uygulanabilen parçadır.)

Para Hilesi ile birlikte sizlerin beğenisine sunulan bu oyunda daha neler olsun Maşallah hocam 😀 Racer UNDERGROUND Android Oyunu 75 MB gibi küçücük bir boyuta sahiptir. Tabi bu boyuta oyunu oynamaya başladığınızdan itibaren kaydedilen veriler dahil değil bunu biliniz. Online olarak dünya üzerinden diğer oyuncular ile ülke ya da takım mücadelesi de yapabilirsiniz, canınız isterse çevrim dışı kendi başınıza da oynayabilirsiniz. Kendi başınıza oynadığınızda canınızın sıkılmayacağının garantisini verebilirim sizlere, zamanlama turu atabilir, botlarla yarışabilirsiniz. kesinlikle ama kesinlikle denemenizi şiddetle, sehven ve alenen, gıyabında ve yüzüne karşı muhakkak tavsiye ettiğim ve önerdiğim bir oyundur. Haydi görüşürüz gittim ben 😀

 Boyut:  MB
Sürüm: v1.37
Geliştirici: Momend Ltd.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

 Oyun Üzerindeki Düzenlemeler (MOD):
— Para Hileli 

 Oyun Kurulumu:
1- “Link 1” ve ya “Link 2” Her hangi bir tanesinden oyunu indirin.
2- İndirmiş Olduğunuz “oyun-adı-vX.XX-mod-apkufo.com.apk” cihazınıza kurun.
3- Oyuna giriş yapın ve oyunun tadını çıkarmaya bakın. 🙂