Traffic Xtreme 3D Fast Car Racing & Highway Speed Apk v1.00 Mod Hileli İndir – Para Hilesi

Traffic Xtreme 3D: Fast Car Racing & Highway Speed Android Oyunu yarış oyunları kategorisinde yer almakta olan oyunlardan biridir. T-Bull tarafından geliştirilmiştir. Dünyanın en iyi sürücüsü benim diyorsanız bu yarış tam da size göre. Kıyasıya bir rekabet ve nefes kesici bir yarış sizleri bekliyor. Hazır mısınız?

Traffic Xtreme 3D: Fast Car Racing & Highway Speed Apk sizlere doyurucu bir trafik deneyimi yaşatacak. Amacınız tüm zorlukları aşarak yarışın galibi olabilmek. Diğer yarışçıları geçip birinci olmak istiyorsanız onlardan daha da hızlı olmanız gerekiyor. Hızınız ile başarıların kilitlerini açabilirsiniz. Birbirlerinden farklı hızlara ve performanslara sahip 15 araç arasından kendinize uygun bulduğunuzu seçin ve yarışta yerinizi alın. 60 farklı seviyeyi hikaye modunda tamamlamaya çalışın. Yarışabileceğiniz farklı mekanlar ve otobanlar bulunuyor. Araba ayarlama seçenekleride mevcut. Bu ayarlamaları keşfedin ve kendi tarzınız ile aracınızı yeniden şekillendirin. Ekstra yaşam kazanarak yarış süresini uzatabilirsiniz. Yağmur, kar gibi farklı hava koşullarında yarışacaksınız. 3D görseller, TPP  ve FPP kamera ile yarış daha eğlenceli bir hal alıcak.

Traffic Xtreme 3D: Fast Car Racing & Highway Speed Android Oyunu ile en popüler sürücü olma yolunda ilerleyin. En hızlı aracı seçin ve tereddüt etmeden ilerleyin. Bitiş çizgisinde ilk olabilecek misiniz? Boyut: 72,35 MB
Sürüm: v1.00 
Geliştirici: T-Bull 
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

 Oyun Üzerindeki Düzenlemeler (MOD):
— Para Hileli 

 Oyun Kurulumu:
1- “Link 1” ve ya “Link 2” Her hangi bir tanesinden oyunu indirin.
2- İndirmiş Olduğunuz “oyun-adı-vX.XX-mod-apkufo.com.apk” cihazınıza kurun.
3- Oyuna giriş yapın ve oyunun tadını çıkarmaya bakın. 🙂