Sanal ortamda oyun oynayan hemen herkesin duymuş olduğu PlayerUnkown’s Battle Grounds, mobil sürümü ile telefon sahiplerinin yanı başında. Çıktığı zaman bütün oyun dünyasını merhameti altına alan popüler oyun, artık mobil sürümü ile elinizin altında. Oynamanız için yapmanız gereken tek şey Mobil pubg apk linkimize tıklayarak dosyayı indirmek. Kurulum yaptıktan sonra hemen oynamaya başlayabilirsiniz. FPS oyunlarını ister sevin ister sevmeyin, bu oyun hayatınızda en az bir kere denemeniz gereken önemli tecrübelerden biridir.

Pubg Apk Nasıl İndirilir?

PUBG günümüzde bütün dünyada en çok satılan ve en başarılı oyunlar listesinde çok üst sıralardadır. Bu başarısını bağımlılık yapıcı bir şekilde verdiği yüksek zevke borçludur. Peki, siz de bu oyunu indirmek için ne yapmanız gerekiyor? Çok basit. Sitemizde bulunan PUBG indir linkine tıklayarak hemen indirmeye başlayabilirsiniz. İndirdikten sonra kısa bir kurulumun ardından hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu kurduktan sonra dikkat etmeniz gereken tek şey şarj cihazınızın yakınınızda olduğundan emin olmaktır.

Pubg Mobile Hile 2020 İndir

Oyunun hilelerine gelecek olursak, bu kadar popüler bir oyunun bir o kadar da sıkı çalışan bir teknik grubu vardır. Bu sebeple ne oyun hileleri kolayca yapılabilmektedir, ne de çalışan hileler uzun süre kalmaktadır. Yine de PUBG Mobile para hilesi gibi banlanma riski olan uygulamalar kullanmak isterseniz seçim size kalmıştır. Bütün ilerlemenizin banlanma dolayısıyla silinme riski olduğunu hatırlatırız.

Dosya Boyutu: 519 MBMB