The Tribez Beta mod APK, The Tribez Beta mod, The Tribez Beta APK indir

The Tribez Beta Mod APK İndir

Taş devrinde başlayan inanılmaz bir oyuna hazır mısın? Ülkemizde yeni olan ve halen geliştirile bu oyuna sen de bayılacaksın. Birkaç oyunun birleşimi olan bu oyun, senin de kendini disipline edebileceğin inanılmaz özellikler taşıyor. Başlarda bir kabile, tarla ve günlük işler gibi görünse de, ilerleyen dönemde kendini oyundan alamayacağına eminiz. Farklı karakterler, madenler, besin öğeleri sürekli olarak değişecek. Bu değişim ile sen de kabilene başkanlık ederken daha fazla görev üstleneceksin.

The Tribez Beta APK indir

Benzersiz grafik özellikleri ile her sabah karşılaşabilirsin. Sadece basit bir köy olarak olaya bakma. İlerleyen dönemde yeni alanlar keşfedecek bunları topraklarına katacaksın. Saldırı yaparak daha da büyük olacaksın. Küçük bir kabile ile başlayan gelişim yolcuğunda ben de varım diyorsan; The Tribez Beta mod APK linkinden anında oyuna erişim sağlayabilirsiniz. APK indir dosyalarının nasıl kurulduğuna dair bilgileri de sayfamızda bulabilirsin. Bu özel alanda sen de olmak istemez misin?

İlerleyen zamanda bu harika kabile oldukça gelişecek ve arkadaşlarınla birlikler oluşturacaksın. Bu birlikler ile harika güç ve dayanışmaları olacak. Daha çok görev yaparak, daha yüksek hediyeler kazanabileceksin. Henüz beta aşamasında olan oyun ile ilgili tüm sorularını bize sorabilirsin. Ekibimiz oyunla ilgili gerekli çalışmaları ve araştırmaları sürekli yapıyor. Bu şekilde sana yardımcı olabileceğimize eminiz. Hadi şimdi dosyanı indir ve bu güzel oyuna hemen başla. Keyifli oyunlar!

Android Sürümü: Android 5.0+

Dosya Boyutu: 97,50MB