Android oyunları, aksiyon oyunları içinde yer alan harika grafiklere sahip bir savaş oyunu. 2. Dünya savaşını kurgulayan oyun, yeni özellikleri ile güncellendi. Oyunun yapımcısı Azur Interactive Games Limited. Multi Player olarak oynanıyor. Daha önce ki versiyonlar da oldukça beğeni kazanmıştı. World War Heroes WW2 oyununda 7 özel savaş alanı bulunuyor. Ve bu alanların grafik kalitesi de oldukça iyi. Almanya, Rusya, ABD ve Japonya olmak üzere farklı tiplerde savaş ekipmanlarını seçebiliyorsunuz. Normalde oyunda 6 oyun modülü bulunuyor. Ancak bunlara ek olarak özel oyun modu ile kendi modunuzu oluşturabilirsiniz. 57 adet oyuna özgü silah çeşidi mevcut. Bunlar içinde tüfekler, tabancalar, pompalular ve diğer tür silahlar yer alıyor.

World War Heroes: WW2 FPS APK Para Hilesi

Oyunun can alıcı noktalarından birisi; oyunda bir kez öldüğün zaman olay bitiyor. Yani bir kez isabet alma hakkın var. İki takımdan oluşan ekiplerle oynanıyor. Yapılan tur sonunda yüksek puanı alan ekip, oyunun galibi oluyor. Kalan tek askerin de puan toplayarak kapıştığı inanılmaz heyecanlı bir oyundur. Oyunda ki ana oluşum; bir takımın bir alana bomba yerleştirmesi ve diğer takımın bu bombanın patlatılmasını önlemek. Özel modda ise kendi kuralların, kendi silahların ve kendi arkadaşların yer alabiliyor. Kısacası oyunun kurallarını kurucu belirliyor. Ekibinle birlikte bu kuralları koyup, eğlenceyi farklı şekilde yaşayabilirsin. World War Heroes: WW2 FPS para hilsesi APK modu ile daha fazla mühimmat alman ve farklı can sayılarına ulaşman mümkün oluyor. Bu inanılmaz silahlarla harika zaman geçireceksin.

World War Heroes: WW2 FPS APK

Silah çeşitliliğinin oldukça fazla olduğu oyunda, ihtiyacına uygun olan her türlü silahı bulabilirsin. Silah envanterine iyi hakim olursan, yaptığın her hamle daha da verimli olur.  Silah çeşitliliği oyunda ön plana çıkan en etkin özellik. Keskin nişancı tüfeklerinde, bazukalara kadar inanılmaz bir koleksiyona sahip olacaksınız. Bazı ayarlar yaparak silahların geri tepmesini, doldur boşalt zamanlarını azaltman, hasar ve mühimmat kapasitelerini yükseltmen de mümkün. World War Heroes: WW2 FPS para hilesi sıkça aranan özel hileler içinde. Bu hile ile sınırsız silah ve mühimmat alma şansın oluyor. Bu keyifli oyunda sen de yerini almak için hemen APK indir linkinden destek alabilirsin.