Yardım Bölümü

Merhaba arkadaşlar, bu bölüm üzerinden sizlerin sorunlarına çözüm ulaştırmaya çalışacağız. Bu sorunlar mobil cihazınızın genel sorunları da olabilir çeşitli oyun sorunları da olabilir. Her türlü sorunlarınıza çözüme ulaştırmak için hedeflediğimiz bu bölüm üzerinden bizlere yazmanız yeterli olacaktır. Bizlerin çözemediği sorunlarda olacaktır ama bu tür durumlarda bizler sizlerin yerine sorunun kaynağını araştırıp yine de sizlere yardımcı olmaya çalışıp bunun ile ilgili makale yazmaya çalışacağız. Aynı zamanda bu bölüm üzerinden kendi yaşamış olduğunuz ve çözümünü bulduğunuz olayları da bizlere de iletir iseniz eğer aynı sorun ile karşılaşan diğer arkadaşlar için yön göstermiş olursunuz. Bazı oyunlar bazı cihazlar için tam olarak düzgün çalışmaz ve bu sorun mutlaka her oyuncunun başına mutlaka gelmiştir. Bu gibi sorunlarınıza da çözüm üretmek için elimizden geleni yapacağız. Sizlere olan güvencemiz tamamı ile samimiyetimizdir. Bu site üzerinde yapılan her şey gelir elde etme amacı ile değil sizlere yardımcı olabilmek içindir. Aynı zamanda güzel yorumlarınızı da bekleriz. Bol Androidli günler dileriz.


Çözülemeyen sorunlar içerisin de TeamViewer ile sizlere yardımcı olacağız. Bunun için alt tarafta belirttiğimiz uygulamayı cihazınıza yüklemeniz ve cihazınız ile bağlantı kurabilmemiz için ID kimliğinizi bizlere iletmeniz gerekiyor. Mümkün olduğu sürece herkese yardımcı olacağız. Bağlantılar belli saatler arasında gerçekleştirip yardımcı olabiliriz bağlantı için bilgi almak için yorum bırakabilirsiniz.

TeamViewer Bağlantı içinTeamViewer QuickSupport – Google Play

Not: Bağlantının sağlanması için ID bize ilettikten sonra uygulama cihazınız ekranında açık kalması gerekiyor olup aksi halde bağlantı kurulamamaktadır.

Detaylı bilgi için alt taraftan yorum bıraka bilirsiniz.

İstek Bölümü

Bu bölüm üzerinden yardım alabileceğiniz gibi eklenmesini istediğiniz Oyun, Uygulama ve Film gibi isteklerinizi yapabilirsiniz. İstekleriniz mümkün olan en kısa sürede eklenecektir. Aklınıza gelen her türlü soruyu alt taraftan bizlere ulaştırabilirsiniz.